logo
start -> Szkoła -> Świetlica szkolna
Świetlica szkolna
ŚWIETLICOWY KONKURS

Rozstrzygnięty został świetlicowy konkurs twórczości dziecięcej dotyczącej zaprojektowania, napisania własnej książeczki.

Więcej…
 
Sukces Anety

Dużym sukcesem może pochwalić się uczennica klasy drugiej Aneta Dudziak, która wykonała pracę plastyczną pod kierunkiem pani Małgorzaty Pałamarz do X Regionalnego Konkursu Plastyczno-Literackiego ,,Moja Mama".

Więcej…
 
Konkurs w kręceniu hula-hop

W społeczności świetlicowej miło płynie czas. Pani Małgosia zorganizowała nam konkurs w kręceniu hula-hop.

Więcej…
 
Światowy Dzień Kota

17 luty to Światowy Dzień Kota. Była to też okazja, aby podczas zajęć świetlicowych  poświęcić temu zwierzątku trochę więcej czasu.

Więcej…
 
W końcu sypnęło śniegiem

„Białe szaleństwo” dotarło również do naszej szkoły. Biała aura wyzwoliła w nas dużo pozytywnej energii i emocji. Uwielbiamy szalone zabawy z naszą panią na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do galerii.

 
KONKURS - GWIAZDA KOLĘDNICZA

Szkoła nasza brała udział w konkursie organizowanym przez Świdnicki Ośrodek Kultury w  Świdnicy na gwiazdę kolędniczą. Praca wykonana w świetlicy szkolnej pod kierunkiem pani M. Pałamarz uzyskała w tym roku wyróżnienie i nagrodę w postaci talonu na zakupy w Empiku.

 
Pani Ewa Rudownik w świetlicy szkolnej

W przedświątecznym tygodniu pracy świetlicy szkolnej odwiedziła nas pani Ewa Rudownik- nauczycielka szkoły gastronomiczno-hotelarskiej.

Więcej…
 
Mikołajki w świetlicy

W Polsce dzień Świętego Mikołaja obchodzony jest tradycyjnie 6 grudnia jako wspomnienie świętego Mikołaja biskupa Miry. Rankiem tego dnia dzieci, które przez cały rok były grzeczne, znajdują drobne upominki.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
copyright by Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl