logo
start -> Aktualności -> Wydarzenia
Aktualności
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbyło się 23 czerwca 2017r. Po odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, pani dyrektor Małgorzata Pielach przywitała zaproszonych gości, pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców.

Więcej…
 
ŚWIĘTO RODZINY W KLASIE I A

Dzień 12 czerwca 2017r. był ważnym  dniem dla klasy Ia. Po południu dzieci gościły w swojej klasie swoich najbliższych na uroczystości z okazji Święta Rodziny.

Więcej…
 
FINAŁ IV RODZINNEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Dnia 8 czerwca 2017r. odbyło się podsumowanie IV RODZINNEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ, która trwała cały rok.

Więcej…
 
SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

W tym roku na świdnickiej Gryfiadzie naszą szkołę dumnie reprezentowali uczniowie klas piątych, szóstych a także drugich. Przebrani w barwne stroje, wyposażeni w chorągwie i tarcze, z głośnym okrzykiem na ustach wyruszyli do walki o Puchar Prezydenta Miasta.

Więcej…
 
KLASA VI POD ŚNIEŻKĄ

Dnia  7 czerwca uczniowie klasy VI b spędzili cały dzień w górach. Głównym celem było przejście czerwonym, najpiękniejszym szlakiem pod Śnieżkę. Został osiągnięty.

Więcej…
 
DZIEŃ MAMY I TATY

Uczniowie z klasy IIa wraz z wychowawczynią Joanną Andrzejewską gościli w szkole swoich rodziców. Na uroczystość, która odbyła się 07 czerwca 2017r. dzieci przygotowały przedstawienie według scenariusza świdnickiej poetki Urszuli Kozłowskiej.

Więcej…
 
PIERWSZAKI NA DZIEŃ DZIECKA

Wycieczka zorganizowana z okazji Dnia Dziecka była dla pierwszaków wspaniałym prezentem. Wyjazd do stajni koni Wierzbna Biały Las bez wątpienia należał do udanych. W tym przepięknym miejscu czekało na dzieci mnóstwo atrakcji.

Więcej…
 
DZIEŃ DZIECKA

Dzień 1 czerwca w naszej szkole upłynął na świętowaniu Dnia Dziecka. Klasy IV-VI rozpoczęły od rozgrywek sportowych. Czwartoklasiści rywalizowali w ,,DWA OGNIE”.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

copyright by Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy, Wrocław 2012, realizacja: Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl